Moška smučarska jakna DUVILLARD CORIAN modra

659,00 

Ultra-tehnična modra smučarska jakna s 4-smerno raztegljivostjo in toploto Primaloft® — vrhunska zaščita in eleganca v enem.

Duvillard, D7 jakne - moški

9 ljudi si ogleduje ta izdelek.
Šifra: CORIAN-MIDNIGHT Kategorija:
Opis

Moška smučarska jakna CORIAN v globoki modri barvi združuje najboljše iz sveta visokozmogljive smučarske opreme in prefinjene francoske estetike. Ustvarjena je za smučarje, ki pričakujejo popolno svobodo gibanja, vrhunsko zaščito in sodoben, drzen videz.

Izdelana iz 4-smerno raztegljivega tehničnega materiala, jakna omogoča izjemno udobje in reaktivnost v vseh razmerah. Napredna vodoodpornost in zračnost 20.000 mm / 20.000 g/m²/24h zagotavljata zanesljivo zaščito pred snegom, dežjem in vetrom, hkrati pa poskrbita za učinkovito odvajanje vlage med intenzivno aktivnostjo.

Za toploto brez teže poskrbi Primaloft® Black Eco – inovativna, 100 % reciklirana izolacija, ki ohranja optimalno toplotno razmerje tudi v mokrem vremenu. Kontrastni detajli in čiste športne linije dodajo jakni izrazit, tehnično sodoben značaj, ki izstopa na pobočjih in v smučarskih središčih.

CORIAN je jakna za samozavestne smučarje, ki cenijo vrhunsko tehnično izvedbo, eleganco in maksimalno funkcionalnost.


MATERIALI IN NEGA

Sestava

  • Glavni material: 85 % poliamid, 15 % elastan

  • Izolacija: Primaloft® Black Eco – 100 % reciklirani materiali

Prednosti materialov

  • 4-smerno raztegljiv softshell za maksimalno gibljivost

  • Membrana 20K/20K – vrhunska vodoodpornost in zračnost

  • Primaloft® Black Eco – topel, lahek, trajnosten

  • Trpežen, gladek material, odporen proti obrabi

Nega

  • Nežno pranje

  • Brez mehčalcev

  • Sušiti na nizki temperaturi

  • Ne beliti, ne likati

Dodatne podrobnosti
Velikost48, 50
BarvaModra
SpolMoški